بخش ها

بخش اصلی (متن و حاشیه مراسم هیأت):

جلسه هیأت با تمام حواشی و جوانب آن موضوع این بخش است که از آماده سازی هیأت تا آمدن مخاطبین، از شروع قرائت قرآن تا پایان جلسه و نیز تمام اتفاقات و حواشی حین اجرای مراسم، فضاسازی بیرون، ایستگاه صلواتی، کفشداری و ... تا پایان جلسه و جمعآوری خیمه هیأت واتفاقات بعد از مراسم را در برمی‌گیرد. این بخش شامل دو زیربخش «تک‌عکس» و «مجموعه‌عکس» است که هریک به صورت مستقل داوری خواهد شد و نفرات اول تا سوم مشخص خواهند گردید.
در زیربخش «مجموعه‌عکس» بین 7 تا 14 عکس باید ارسال گردد که ذیل موضوع بخش اصلی (متن وحاشیه مراسم هیأت)، سوژه مشخصی را دنبال کرده و با پیوند موضوعی یا بصری موجود بین عکس‌ها موضوع مورد نظر را به نحو کامل‌تری تبیین و تصویر نمایند.


بخش جنبی:

• عکس های قدیمی
این بخش به عکس‌های قدیمی از دوران پیروزی انقلاب اسلامی به قبل می‌پردازد.

• هیأتِ کودک

منظور از هیأت کودک جلسه هیأتی است که مختص کودکان برگزار شده باشد. توجه شود ، از آن جهت که در این بخش برگزاری جلسه‌ی مختص کودکان مورد نظر است لذا عکس از حضور کودکان در جلسه بزرگسالان و عکس از چهره کودکان(پرتره) ، ر این بخش شرکت داده نمیشود.


بخش ویژه:

• پیاده روی اربعین

آنچه در این بخش مدنظر است، ثبت هنری وقایعی است که در پیادهروی ایام اربعین در کشور عراق به سمت کربلا واقع می‌شود. تفاوتی نمیکند که مبدأ حرکت نجف، سهله و یا بغداد باشد.

 

تمامی حقوق برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ می باشد  ©